Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Hala Poczesna

Poczesna, śląskie

  • 9 999 000 zł
  • 3 828 m²
  • 2 612,07 zł/m²

Zdjęcie

Paulina

Skontaktuj się

Hala Poczesna

Poczesna, śląskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

9 999 000 zł

3 828 m²

2 612,07 zł/m²

Hala Poczesna

Zaktualizowane: 15 maja 2026

9 999 000 zł 3 828 m² 2 612,07 zł/m²

Rodzaj budynku:
hala
Przeznaczenie:
magazynowe
Powierzchnia działki:
8 741 m²
Kondygnacje:
2

Rodzaj budynku:

hala

Przeznaczenie:

magazynowe

Powierzchnia działki:

8 741 m²

Kondygnacje:

2

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 9 999 000 zł (2 612,07 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Budynek: 3 828 m², 9 pomieszczeń, 3 łazienki
  •   hala, 2 piętra; rok budowy: 2012; stan: bardzo dobry
  •   technika budowy: konstrukcja stalowa; materiał budowy: Stal; pokrycie dachu: blacha
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  •   wejście od podwórza
  •   przeznaczenie magazynowe
  • Działka: 8 741 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: miejskie
  •   Internet
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne (20 miejsc parkingowych)
  • Źródło: ogłoszenie komercyjne, zaktualizowane: 15.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż - kompleks hal i budynków biurowo-magazynowych | 8741 m² działki | Nowa Wieś k. Częstochowy | DK91

Gotowy, funkcjonujący kompleks przemysłowo-magazynowy w strategicznej lokalizacji Nowa Wieś, gm. Poczesna, tuż przy DK91 z bezpośrednim zjazdem z ul. Kopalnianej.

To oferta dla inwestorów, firm produkcyjnych, logistycznych i dystrybucyjnych, którzy szukają w pełni wyposażonego zaplecza z możliwością natychmiastowego rozpoczęcia działalności. (...)

Agent

Paulina

508 553...

508 553 990

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość